O nas

Firma GaSiTec® działa na rynku polskim od roku 2001, będąc wyłącznym przedstawicielem firmy GaSiTec® - Witten. Działalności firmy to sprzedaż i promowanie produktów firmy GaSiTec® - Witten, oraz wspieranie działalności usługowej, prowadzonej przez autoryzowane firmy instalatorskie, przeszkolone w centrum kształcenia w macierzystej siedzibie firmy GaSiTec® - Witten (Niemcy).

Gazitech w Legnicy oferuje do wykonywania przeglądów i prób szczelności instalacji gazowych metodę niemieckiej firmy GaSiTec® - Witten, która w dziedzinie gazownictwa jest na rynku polskim całkowitą nowością, a w zakresie utrzymywania instalacji gazowych w stanie wysokiej sprawności i bezpieczeństwa wręcz przełomowym osiągnięciem myśli technicznej.

Elektroniczne urządzenia pomiarowe - patent firmy GaSiTec® - informują z niezwykłą dokładnością, w sposób skuteczny, a zarazem nieskomplikowany o ilości wycieku gazu. Metoda ta pozwala precyzyjnie określić stopień zagrożenia i sposób usunięcia nieszczelności w instalacji gazowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami. W Niemczech stosowana jest ta metoda już od 33 lat z pozytywnym rezultatem.

Zobacz opis metody GaSiTec®

Zobacz stronę niemiecką firmy GaSiTec®